About Company

Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, którym obdarzyli nas na przestrzeni lat naszej działalności. Staramy się by nasze usługi oraz sprzedawane podzespoły przynosiły Państwu satysfakcję i radość z użytkowania. Nasz działalność skupia się przede wszystkim wokół serwisu elektroniki użytkowej. Naprawiamy telefony komórkowe, laptopy, komputery stacjonarne oraz tablety. Zajmujemy się również oprogramowaniem oraz odzyskiwaniem danych z dysków twardych i innych rodzajów nośników pamięci masowej.

Indywidualny charakter

§Staramy się by nasze podejście do klienta miało charakter indywidualny.Zawsze informujemy telefonicznie o wstępnych kosztach naprawy. Nigdy nie stawiamy naszych klientów przed faktem dokonanym. Informujemy na bieżąco o postępach naprawy Państwa sprzętu.

Uczciwość

Na życzenie wykonujemy zdjęcia oraz filmy z napraw. Do nas zawsze się dodzwonisz w godzinach pracy, a jeśli linia jest zajęta lub telefon nie zostanie odebrany obsługa oddzwoni do Państwa w pierwszej wolnej chwili. Na wykonywane przez nas usługi udzielamy piśmiennej gwarancji.

Serwis wysyłkowy

Ze względu na tak duże zainteresowanie naszym serwisem, wprowadziliśmy możliwość skorzystania z usługi “Napraw Wysyłkowych”. Wystarczy zamówić na naszej stronie kuriera! Szybko, bezpiecznie i bez ryzyka.

ZOSTAŃ NASZYM STAŁYM KLIENTEM

Dla naszych stałych klientów 15% rabatu na wszystkie naprawy!

Contact us:

UKEN TV  Video Reballing Courses

Phone number: +48 793 341 567

[/vc_column]